?ifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Miranda Erotik Filmi İzle / Türkçe Dublaj


IMDB: N/A

Yorum yapılmamış

Miranda Erotik Filmi İzle / Türkçe Dublaj
720p

Miranda (Tinto Brass) +18 Türkçe Dublaj

 

Tinto Brass ismini artık hemen hemen tüm erotik film seven insan tanıyor. Sıradan olayların altında yatan cinsel arzuları gün yüzüne çıkarmayı başarmış zengin bir iş adamıdır Tinto Brass. Çektiği filmlerin tamamı cinsel içeriklidir fakat, erotizmi ön plana çıkartır sadece.

 

Kimi zaman bir aile yapısının içine girer, kimi zaman ise gençlerin engel koyulamaz hayatlarını gözler önüne serer. Tinto filmlerinde asla bir tecavüz sahnesi yoktur, uyuşturucu yoktur ve istismar yoktur. Olduğu haliyle yaşananların adamıdır Tinto.

 

Tinto film sektörüne adım attğından beri kimsenin söyleyemediklerini ve yaşayamadıklarını filme almış, insanlara izletmiş, bu işten çok büyük zevk almış gerçek bir hayalperest adamdır. Baskılar onu asla yıldırmamış ve hep ileriyi hedeflemiştir.

 

Miranda 1985 yılı yapımı bir Tinto Brass filmidir ve bu filmdede, diğerlerinde olduğu gibi sürekli cinsellik ön plandadır. Tinto amca karakterinden ödün vermeden bu filmede kendi suyunu katmayı başarmış ve izlenme rekorları kırmıştır.

 

Miranda, tarihin en önemli ve çarpıcı erotik filmlerinden birisidir. Miranda çok yakışıklı bir erkeğin karısıdır. Miranda aynı zamanda seks düşkünü bir yapıya sahiptir ve bu bir suç değil, insanın yaradılışından gelen bir dürtüdür.

 

Miranda kocası ile birlikte bir otel işletmeciliği işi almış ve bu işi benimseyerek çok büyük başarılara imza atmayı başarmıştır. Lakin patlak veren korkunç savaş ile birlikte kocası savaşa gitmiş ve Miranda tek başına kala kalmıştır.

 

Miranda son derece sakin ve karakter sahibi seksi bir kadındır ve artık kocası (yani onu doyuran) adam artık yanında değildir. Miranda kısa süre içinde son derece derin duygulara kapılarak kendisini tatmin etmeye çalışmaya başlar.

 

Fakat Miranda, erkeğinin tadını bir kez almıştır ve susuz kalan çiçekler misali yaşamaktan sıkılmaya başlar. Çektiği özlem ise, erkeksizlik değil, kadınlığın getirdiği doyumsuzluk arzusundan başka bir şey değildir aslında.

 

Kocası gittikten sonra Miranda büyük bir boşluğun içine düşmüş, uçurumun kıyısında son derece tehlikeli sex fantazileri kurarak kocasını hayal etmeye başlamıştır. Fakat esir olan kocasından asla haber alınamamakta ve Miranda kahrolmaktadır.

 

Otele gelen genç, yakışıklı ve paralı bir adam ise Miranda hakkında muazzam fikirlere sahip olmakla birlikte, ona gizli ve yasak duygular hissetmektedir. Miranda bu duygunun farkındadır ve asla kayıtsız kalamayacağı bir enerji onu kendisine çekmektedir.

 

Kısa süre sonra bu ikili arasında hatırı sayılır bir yakınlaşma ve flört başlar. Flört etmenin en büyük sebebi ise, elbette Miranda’nın kocasız kalması ve tatminsizlik duygularıdır. Ancak bu adam, Havluyu organına bağlar ve Miranda kocası hakkında olan tüm duygularını bir gecede değiştirir.

 

Miranda erotik filmi, dünyada en çok izlenen erotik İtalyan filmleri arasına girmiş yegane yapımlardan birisidir ve Tinto Brass’ın isminin yaygınlaşmasında büyük rol oynamıştır. Miranda şimdi full verdiyonu ile izleyici karşısında, hemde Türkçe dublaj..

  • Yönetmen Adı:Tinto Brass
  • Oyuncular: Serena Grandi , Andrea Occhipinti , Malisa Longo , Andy J. Forest , Franco Branciaroli
  • Tür:+18 Erotik Film, +18 Filmler
  • Yapım Yılı:1985 - İtalya
  • Ekleyen:Seyit
  • Süre:96 Dk.

Yorum Yap

Benzer Filmler

Hd Full Film İzle, Hd Full Film Seyret 720p Hd Full Film

◙ Bilgilendirme - ◙ Bize Yazın - ◙ Site Haritası - ◙ + Valar Morghulis ◙ + erotik - sex filmleri - erotik film izle - mobil film indir - apk oyunlar - erotik filmler

Warning: fopen(cache/c1864770c4018cc6657486338c3f7827.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/hdfullfilm/public_html/wp-content/themes/tahamatav4/includes/player.php on line 25

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hdfullfilm/public_html/wp-content/themes/tahamatav4/includes/player.php on line 25

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hdfullfilm/public_html/wp-content/themes/tahamatav4/includes/player.php on line 25