?ifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Bizdeki Koku 2014 Türkçe Dublaj İzle


IMDB: 5.1

Yorum yapılmamış

Bizdeki Koku 2014 Türkçe Dublaj İzle
360p

Bizdeki Koku (The Smell of Us) +18 Türkçe Dublaj İzle

 

Baştan sona harika bir gençlik & erotik filmi olan yapımda efsanevi bir isim yönetmenlik koltuğunda. Larry Clark bu filminde son derece derin dürtülere bakış atıyor. Fransız gençliğinin gerçek hayatına çok yakından bir bakış atıyor.

 

Fransa’nın efsanevi simgesi Eyfel Kulesi yakınlarında boş bir arazide, gençler kayak yaparak boş zaman harcamaktadırlar. Aralarında reşit olmayan kızlarında bulunduğu bu gurup adeta dünyadan kopuk yaşamakta ve umursamazdırlar.

 

Gençler arasında yaşanan uyuşturucu partileri ve seks olayları çevredekilerin bile dikkatini çekmekte ve aykırı erotik hayatları yaşlılar tarafından hoş karşılanmamaktadır. Fakat seksi gençler bu bakışlara pekte aldırış etmemektedirler.

 

Gençlerin deli çağlarında yaptıkları ise son derece ayıpsanacak cinsten ve geri dönüşü olmayan hatalardan ibarettir. Genç erkeklerin kızlara uyuşturucu verip onlarla ilişkiye girmelerinin kabullenilecek bir tarafı yoktur elbette.

 

İşte bu keşmekeş yapının tam ortasında Larry Clark ortaya çıkar ve bu insanların tuhaf hayatlarını, resimlerden somutlandırarak bir film haline getirmeye karar verir. Bu film son derece çarpıcı ve gerçekçi +18 sahneler içermektedir.

 

Bu filmi izlerken, yöneten ve senaristin Larry Clark olduğunu asla unutmayınız ve sahnelerin gerçekliği karşısında çocuklarınızı bu filmden uzak tutarak ne kadar dürüst evebeynler olduğunuzu onlara kesinlikle hatırlatmanızı rica ederiz..

Yorum Yap

Benzer Filmler

Hd Full Film İzle, Hd Full Film Seyret 720p Hd Full Film

◙ Bilgilendirme - ◙ Bize Yazın - ◙ Site Haritası - ◙ + Valar Morghulis ◙ + erotik - sex filmleri - erotik film izle - mobil film indir - apk oyunlar - erotik filmler

Warning: fopen(cache/a1915c4b021a04f3d7b5be335b20baca.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/hdfullfilm/public_html/wp-content/themes/tahamatav4/includes/player.php on line 25

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hdfullfilm/public_html/wp-content/themes/tahamatav4/includes/player.php on line 25

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hdfullfilm/public_html/wp-content/themes/tahamatav4/includes/player.php on line 25