?ifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Aşk Sarhosu İzle


IMDB: 6.7

Yorum yapılmamış

Aşk Sarhosu İzle
1080p

Ask Sarhosu Full Filmini Sansürsüz izle

 

Love & Other Drugs izle filminin asıl teması tek bir kadının muhteşem güzelliğ sonucu, harika vücudunun bir yönetmene ilham vermesinden sonra ortaya çıkmış yetişkinlere ağırlıklı olarak itaaf eden bir Amerikan filmi olma özelliği taşıyor.

 

Maggie son derece mütevazi ve güzel bir genç kadındır (kız bakire olan, kadın bekaretini kaybetmiş, son derece ruhsal sıkıntılar çeken insana denir). Maggie ne kadar mütevazi olsada, sahip olduğu güzellik o’nu çekici kılmaktadır.

 

Maggie, kendi dünyasında yaşadığı basit olaylardan mutlu olmasını bilen, güzel bacakları manken kızları kıskandıran harika bir kadın olma özelliğine sahiptir. Otobüse bindiğinde, pisikolojisi yerinde olduğu günlerde giydiği diz üstü eteği ile bacak bacak üzerine atınca, sadece erkeklerin değil, hem cinsininde çok dikkatini çeken bir kalça yapısına sahiptir.

 

Erkeklere gerçek bilinç altında yatan sapkınlıklarını akıllarına getiren cazibeli ve göz büyüten yapıdaki genç kadın aslında, arzularının esiri olmamasının cezasını ağır ödemekte ve asla bir adam ile birlikte olamamaktadır.

 

Gönlünde, önüne gelen erkek adam ile birlikte olmak istesede, iffet duygusundan daha ağır basan namus duygusu ile son derece uç noktalarda yaşamakta ve bu duygular ile diğer dünyasını çoktan unutarak bu dünyada bir takım yaşanmışlıklara alışmaya çalışmaktadır.

 

Bu genç kızın (!) gözler arkasında olan hayatına ışık tutmaya çalışan bu gerçek filmde, romantizm duygusunun erotizm duygusu ile eşsiz birleşmesinin bir örneğini izlemekten çok mutlu olacaksınız. Filmin orjinal dilde yayınlanmasının en büyük sebebi, gerçek sahnelerden yoksun kalmamanızdır..

 

  • Yönetmen Adı:Edward Zwick
  • Oyuncular: Anne Hathaway , Jake Gyllenhaal , David Morse , Jaimie Alexander , Katheryn Winnick
  • Tür:+18 Erotik Film, +18 Filmler
  • Yapım Yılı: 2010 - ABD
  • Senaryo:Edward Zwick , Marshall Herskovitz , Charles Randolph
  • Ekleyen:Seyit
  • Süre:112 Dk.
  • Orjinal İsim:Love & Other Drugs izle

Yorum Yap

Benzer Filmler

Hd Full Film İzle, Hd Full Film Seyret 720p Hd Full Film

◙ Bilgilendirme - ◙ Bize Yazın - ◙ Site Haritası - ◙ + Valar Morghulis ◙ + erotik - sex filmleri - erotik film izle - mobil film indir - apk oyunlar - erotik filmler

Warning: fopen(cache/8b46a9d2e4db3ade6d0370ed9bbdbdb0.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/hdfullfilm/public_html/wp-content/themes/tahamatav4/includes/player.php on line 25

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hdfullfilm/public_html/wp-content/themes/tahamatav4/includes/player.php on line 25

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/hdfullfilm/public_html/wp-content/themes/tahamatav4/includes/player.php on line 25